|
|
|
Składy obwodowych komisji wyborczych
|
Ogoszenie wybory
|
2011-09-21
|
Skady obwodowych komisji wyborczych
Lp Imiona Nazwisko Miejscowo
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 Bodzechw, ul. Szkolna 12, Publiczne Gimnazjum im, Jana Pawa II,
1 Pawe Niedziaek wirna
2 Paulina Marlena Szczechura Bodzechw
3 Edyta Elbieta Piec Wlka Bodzechowska
4 Teresa Cidziel Bodzechw
5 Dorota Zofia Podgajna Godzielin
6 Maria Salita Godzielin
7 Janina Wanda Frczek Bodzechw
8 Urszula Kowalska-Bk Gromadzice
9 Magorzata Wiatr Bodzechw
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 Mikw, ul. Szkolna 13, Publiczna Szkoa Podstawowa
1 Piotr Mariusz Heba Szewna
2 Pawe Grzdziel Bodzechw
3 Dominika Patrycja Loranty Denkwek
4 Mirosawa Ra Borek Szewna
5 Aleksandra Szelmanowska Szyby
6 Sylwia Anna Moro Szewna
7 Dorota Marianna Matyga Mikw
8 Mariola Katarzyna Gromek Mikw
9 Agnieszka Bielska Godzielin
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 Szwarszowice 20A, Publiczna Szkoa Podstawowa,
1 Dawid Wiesaw Jasiak Mychw
2 Magdalena Grzegorska Mychw
3 Maria Krystyna Patrzaek Szewna
4 Justyna Magorzata Marszaek Sud
5 ukasz Pora Mychw
6 Artur Kiszka Podszkodzie
7 Anna Magorzata Stycze Szewna
8 Daniel Filipczak Mirkowice
9 Agnieszka Brociek Szwarszowice
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 Szewna, ul. Langiewicza 3, Publiczne Gimnazjum
1 Lidia Gbura Podszkodzie
2 Barbara Kazimiera Skroska Szewna
3 Arkadiusz Wjcik Bodzechw
4 Adam Janusz Susfa Szewna
5 Magorzata Iwona Chyowska Szewna
6 Mariusz Artur Kasprzyk Szewna
7 Dariusz Marek Kaczmarski Kosowice
8 Mirosawa Magorzata Mazurek Kosowice
9 Dorota Mikla Szewna
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 Jdrzejowice 17A, wietlica Wiejska,
1 Grzegorz Adam Jasiak Mychw
2 Bogumia Teresa Borycka Bodzechw
3 Adam Czuba Bodzechw
4 Anna Marszaek Sud
5 Ewa Joanna wik Szewna
6 Marek Micha Bezak Jdrzejw
7 Rafa Zawada Szewna
8 Eugeniusz Mikos Mychw
9 Micha Dero Chmielw
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 Chmielw, ul. Spacerowa 2, Publiczna Szkoa Podstawowa,
1 Kamil witek Bodzechw
2 Beata Rogala Mychw
3 Halina Loranty Bodzechw
4 Anna Ewelina Domanowska Szewna
5 Joanna Podsiado Mychw
6 Barbara Helena Warzycka Chmielw
7 Agata Paulina Stycze Szewna
8 Dariusz Kwaniak Denkwek
9 Patryk Fraczak Sud
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 Sarnwek Duy 11, Zesp Szk Publicznych,
1 Mirosawa Danuta Ignacak Sud
2 Ewa Popek Wlka Bodzechowska
3 Stefan Mielcarek Bodzechw
4 Lech Zbigniew Fudalej Szyby
5 Adam Stachurski Sarnwek Duy
6 Iwona Pastuszka Sarnwek Duy
7 Ewa Stefania Sowiska Szewna
8 Boena Zitak Sud
9 Barbara Kozie Stara Dbowa Wola
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 Sud 3, Orodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "LENE KTY",
1 Jadwiga Agnieszka Cielebk Sud
2 Dariusz Piotr Gadowski Bodzechw
3 Krzysztof Wiesaw Foremniak Wlka Bodzechowska
4 Agnieszka Renata Mazur Sud
5 Milena Kawalec Szewna
6 Agnieszka Eliza Falecka Sud
7 Tomasz Kamil Kaczmarski Kosowice
8 Norbert Czarnecki Nowa Dbowa Wola
9 Katarzyna Orczyk Sud
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 Godzielin 72B, wietlica Wiejska,
1 Renata Brzoza Sud
2 Marta Renata Rybus Godzielin
3 Henryk Szopa Wlka Bodzechowska
4 Artur Maciej Oleksak Godzielin
5 Micha Stefaski Romanw
6 Agnieszka wik Szewna
7 Alicja Krystyna Bbas Denkwek
8 Krzysztof Stefan Kowalski Gromadzice
9 Izabela Wesoowska Godzielin
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 Przyborw 1, Leniczwka "Sowia Gra",
1 Tomasz ukasz Poetek Sud
2 Teresa Elbieta Grzyb Przyborw
3 Boena Kowal Wlka Bodzechowska
4 Jagoda Rutkowska Gromadzice
5 Karolina Magdalena Podsiado Szewna
6 Joanna Harany Mirkowice
7 Roman Wincenty Smtek Godzielin
8 Zofia Pawlik Broniszowice
9 Magdalena Masternak Wlka Bodzechowska
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 Jdrzejw 23, Orodek Wsparcia Rodziny im. Ks. Marcina Popiela,
1 Justyna Rokita Bodzechw
2 Fryderyk Je Bodzechw
3 Arkadiusz Krzysztof Kaczewski Sud
4 Kamil Zbigniew Chyowski Szewna
5 ukasz Dzioba Mychw Kolonia
6 Pawe Jaboski Szewna
7 Agnieszka Zofia Porczak Szewna
8 Micha Stanisaw Porczak Szewna
9 Agnieszka Krakowiak Szewna
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 Gromadzice, ul. Szewieska 37, Stranica OSP Gromadzice,
1 Marta Maria Heba Szewna
2 Kamil uczycki Szewna
3 Jolanta Rokita Bodzechw
4 Agnieszka Julia Adamczyk-Sieniek Szewna
5 Edyta Aneta Rutkowska Gromadzice
6 Arkadiusz Bolesaw Chyowski Szewna
7 Mateusz Pawe Ciepliski Szewna
8 Jzef Adam Sierpiski Mychw Kolonia
9 Andrzej Walerowicz Szewna
|
|
|