Prognozy Ostrowiec Świętokrzyski
Dzis jest 20-09-2020r.

KORONAWIRUS - COVID-19 - informacje

Nowe

Archiwalne

O gminie

Sołectwa i Sołtysi

Zapobieganie powstawania odpadów

Czystsze powietrze

Koła łowieckie

Informacje dla przedsiębiorców

Wybory ławników

Spis rolny 2020

Wybory Prezydenckie 2020

Program rodzina 500+

Skład Rady

Uchwały

Komisje

Regulamin organizacyjny

Dane teleadresowe

Godziny pracy i przyjęć interesantów

Władze Gminy

Ref. Obywatelsko Gospodarczy

Ref. Techniczno - Inwestycyjny

Ref. Finansowy

Ref. Gospodarki Komunalnej

Formularze i wnioski

PODATKI - formularze i wnioski

Harmonogram odbioru odpadów oraz punkt PSZOK - zgłoszenie nieodebranych odpadów

https://wybory.gov.pl



Program Rewitalizacji dla Gminy Bodzechów na lata 2016-2023

www.gopsbodzechow.pl

www.ugb.pl/jrp




www.bip.bodzechow. wrota-swietokrzyskie.pl

System informowania mieszkańców

Pracownia edukacyjna w szkole podstawowej – Czyste powietrze, woda, gleba oraz odnawialne źródła energi

Zadanie pn: Pracownia edukacji ekologiczno-przyrodniczej w szkole podstawowej w Gminie Bodzechów dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach , w wysokości 20 000 zł Trwałość zadania trzy lata tj. do maja 2020 roku

Nieodpłatna Pomoc Prawna

ELEKTRONICZNA
SKRZYNKA PODAWCZA

Licznik odwiedzin
9100



Klasa okr?gowa 2010/2011 - terminarz

Ogoszenie sport_lzs
2010-08-09

Klasa okrgowa 2010/2011 - terminarz

Termin 1
Moravia Morawica 2 — 0 OKS Opatw Sb 14 SIE 11:00
Jandar Bodzechw 2 — 3 Koprzywianka Koprzywnica Sb 14 SIE 15:00
Sok Rykoszyn 4 — 0 Wicher Miedziana Gra Sb 14 SIE 16:15
Klimontowianka Klimontw 1 — 3 Zryw opuszno Sb 14 SIE 17:30
Sparta Dwikozy 5 — 2 Victoria Skalbmierz Sb 14 SIE 18:00
Astra Piekoszw 1 — 0 Nidzianka Bieliny Nd 15 SIE 17:15
GKS Rudki 1 — 1 Zenit Chmielnik Nd 15 SIE 17:15
Unia Sdziszw 5 — 1 LZS Samborzec Nd 15 SIE 17:15

Termin 2
Zryw opuszno 0 — 5 Jandar Bodzechw Nd 22 SIE 17:00
Wicher Miedziana Gra 7 — 3 Nidzianka Bieliny Nd 22 SIE 17:00
Victoria Skalbmierz 1 — 4 Moravia Morawica Nd 22 SIE 17:00
Zenit Chmielnik 3 — 3 Unia Sdziszw Nd 22 SIE 17:00
LZS Samborzec 2 — 1 Astra Piekoszw Nd 22 SIE 17:00
OKS Opatw 0 — 1 Klimontowianka Klimontw Nd 22 SIE 17:00
Sok Rykoszyn — Sparta Dwikozy r 1 WRZ 17:00
Koprzywianka Koprzywnica — GKS Rudki r 1 WRZ 17:00

Termin 3
Jandar Bodzechw — OKS Opatw Sb 28 SIE 15:00
Moravia Morawica — Sok Rykoszyn Sb 28 SIE 17:00
GKS Rudki — Zryw opuszno Nd 29 SIE 17:00
Sparta Dwikozy — Wicher Miedziana Gra Nd 29 SIE 17:00
Nidzianka Bieliny — LZS Samborzec Nd 29 SIE 17:00
Astra Piekoszw — Zenit Chmielnik Nd 29 SIE 17:00
Klimontowianka Klimontw — Victoria Skalbmierz Nd 29 SIE 17:00
Unia Sdziszw — Koprzywianka Koprzywnica Nd 29 SIE 17:00

Termin 4
Wicher Miedziana Gra — LZS Samborzec Nd 5 WRZ 17:00
OKS Opatw — GKS Rudki Nd 5 WRZ 17:00
Zryw opuszno — Unia Sdziszw Nd 5 WRZ 17:00
Sparta Dwikozy — Moravia Morawica Nd 5 WRZ 17:00
Sok Rykoszyn — Klimontowianka Klimontw Nd 5 WRZ 17:00
Koprzywianka Koprzywnica — Astra Piekoszw Nd 5 WRZ 17:00
Victoria Skalbmierz — Jandar Bodzechw Nd 5 WRZ 17:00
Zenit Chmielnik — Nidzianka Bieliny Nd 5 WRZ 17:00

Termin 5
Jandar Bodzechw — Sok Rykoszyn Sb 11 WRZ 15:00
Moravia Morawica — Wicher Miedziana Gra Sb 11 WRZ 16:00
Unia Sdziszw — OKS Opatw Nd 12 WRZ 16:00
GKS Rudki — Victoria Skalbmierz Nd 12 WRZ 16:00
LZS Samborzec — Zenit Chmielnik Nd 12 WRZ 16:00
Nidzianka Bieliny — Koprzywianka Koprzywnica Nd 12 WRZ 16:00
Astra Piekoszw — Zryw opuszno Nd 12 WRZ 16:00
Klimontowianka Klimontw — Sparta Dwikozy Nd 12 WRZ 16:00

Termin 6
Moravia Morawica — Klimontowianka Klimontw Sb 18 WRZ 15:00
Koprzywianka Koprzywnica — LZS Samborzec Nd 19 WRZ 16:00
Victoria Skalbmierz — Unia Sdziszw Nd 19 WRZ 16:00
OKS Opatw — Astra Piekoszw Nd 19 WRZ 16:00
Zryw opuszno — Nidzianka Bieliny Nd 19 WRZ 16:00
Sparta Dwikozy — Jandar Bodzechw Nd 19 WRZ 16:00
Sok Rykoszyn — GKS Rudki Nd 19 WRZ 16:00
Wicher Miedziana Gra — Zenit Chmielnik Nd 19 WRZ 16:00

Termin 7
Jandar Bodzechw — Moravia Morawica Sb 25 WRZ 15:00
Astra Piekoszw — Victoria Skalbmierz Nd 26 WRZ 16:00
Klimontowianka Klimontw — Wicher Miedziana Gra Nd 26 WRZ 16:00
Zenit Chmielnik — Koprzywianka Koprzywnica Nd 26 WRZ 16:00
Unia Sdziszw — Sok Rykoszyn Nd 26 WRZ 16:00
GKS Rudki — Sparta Dwikozy Nd 26 WRZ 16:00
LZS Samborzec — Zryw opuszno Nd 26 WRZ 16:00
Nidzianka Bieliny — OKS Opatw Nd 26 WRZ 16:00

Termin 8
Moravia Morawica — GKS Rudki Sb 2 PA 15:00
Sok Rykoszyn — Astra Piekoszw Nd 3 PA 15:00
Wicher Miedziana Gra — Koprzywianka Koprzywnica Nd 3 PA 15:00
Klimontowianka Klimontw — Jandar Bodzechw Nd 3 PA 15:00
Victoria Skalbmierz — Nidzianka Bieliny Nd 3 PA 15:00
OKS Opatw — LZS Samborzec Nd 3 PA 15:00
Zryw opuszno — Zenit Chmielnik Nd 3 PA 15:00
Sparta Dwikozy — Unia Sdziszw Nd 3 PA 15:00

Termin 9
Jandar Bodzechw — Wicher Miedziana Gra Sb 9 PA 15:00
Nidzianka Bieliny — Sok Rykoszyn Nd 10 PA 15:00
Koprzywianka Koprzywnica — Zryw opuszno Nd 10 PA 15:00
Astra Piekoszw — Sparta Dwikozy Nd 10 PA 15:00
Zenit Chmielnik — OKS Opatw Nd 10 PA 15:00
Unia Sdziszw — Moravia Morawica Nd 10 PA 15:00
GKS Rudki — Klimontowianka Klimontw Nd 10 PA 15:00
LZS Samborzec — Victoria Skalbmierz Nd 10 PA 15:00

Termin 10
Jandar Bodzechw — GKS Rudki Sb 16 PA 15:00
Moravia Morawica — Astra Piekoszw Sb 16 PA 15:00
Sparta Dwikozy — Nidzianka Bieliny Nd 17 PA 15:00
Wicher Miedziana Gra — Zryw opuszno Nd 17 PA 15:00
Sok Rykoszyn — LZS Samborzec Nd 17 PA 15:00
Klimontowianka Klimontw — Unia Sdziszw Nd 17 PA 15:00
Victoria Skalbmierz — Zenit Chmielnik Nd 17 PA 15:00
OKS Opatw — Koprzywianka Koprzywnica Nd 17 PA 15:00

Termin 11
GKS Rudki — Wicher Miedziana Gra Nd 24 PA 14:00
LZS Samborzec — Sparta Dwikozy Nd 24 PA 14:00
Nidzianka Bieliny — Moravia Morawica Nd 24 PA 14:00
Zryw opuszno — OKS Opatw Nd 24 PA 14:00
Koprzywianka Koprzywnica — Victoria Skalbmierz Nd 24 PA 14:00
Astra Piekoszw — Klimontowianka Klimontw Nd 24 PA 14:00
Zenit Chmielnik — Sok Rykoszyn Nd 24 PA 14:00
Unia Sdziszw — Jandar Bodzechw Nd 24 PA 14:00

Termin 12
Moravia Morawica — LZS Samborzec Sb 30 PA 11:00
Jandar Bodzechw — Astra Piekoszw Sb 30 PA 13:00
Wicher Miedziana Gra — OKS Opatw Nd 31 PA 13:00
GKS Rudki — Unia Sdziszw Nd 31 PA 13:00
Sparta Dwikozy — Zenit Chmielnik Nd 31 PA 13:00
Sok Rykoszyn — Koprzywianka Koprzywnica Nd 31 PA 13:00
Klimontowianka Klimontw — Nidzianka Bieliny Nd 31 PA 13:00
Victoria Skalbmierz — Zryw opuszno Nd 31 PA 13:00

Termin 13
Unia Sdziszw — Wicher Miedziana Gra Nd 7 LIS 13:00
Zenit Chmielnik — Moravia Morawica Nd 7 LIS 13:00
OKS Opatw — Victoria Skalbmierz Nd 7 LIS 13:00
LZS Samborzec — Klimontowianka Klimontw Nd 7 LIS 13:00
Nidzianka Bieliny — Jandar Bodzechw Nd 7 LIS 13:00
Zryw opuszno — Sok Rykoszyn Nd 7 LIS 13:00
Koprzywianka Koprzywnica — Sparta Dwikozy Nd 7 LIS 13:00
Astra Piekoszw — GKS Rudki Nd 7 LIS 13:00

Termin 14
Klimontowianka Klimontw — Zenit Chmielnik Cz 11 LIS 12:00
Wicher Miedziana Gra — Victoria Skalbmierz Cz 11 LIS 12:00
Unia Sdziszw — Astra Piekoszw Cz 11 LIS 12:00
Moravia Morawica — Koprzywianka Koprzywnica Cz 11 LIS 12:00
Sparta Dwikozy — Zryw opuszno Cz 11 LIS 12:00
GKS Rudki — Nidzianka Bieliny Cz 11 LIS 12:00
Jandar Bodzechw — LZS Samborzec Cz 11 LIS 12:00
Sok Rykoszyn — OKS Opatw Cz 11 LIS 12:00

Termin 15
Koprzywianka Koprzywnica — Klimontowianka Klimontw Nd 14 LIS 12:00
Astra Piekoszw — Wicher Miedziana Gra Nd 14 LIS 12:00
Victoria Skalbmierz — Sok Rykoszyn Nd 14 LIS 12:00
Zenit Chmielnik — Jandar Bodzechw Nd 14 LIS 12:00
OKS Opatw — Sparta Dwikozy Nd 14 LIS 12:00
LZS Samborzec — GKS Rudki Nd 14 LIS 12:00
Nidzianka Bieliny — Unia Sdziszw Nd 14 LIS 12:00
Zryw opuszno — Moravia Morawica Nd 14 LIS 12:00






Projekt pn. ''Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w aglomeracji Ostrowiec Św. - etap III''

Szlaki turystyczne

Zabytki

Agroturystyka (baza noclegowa)

Koła Gospodyń Wiejskich

Imprezy kulturalne

Liga halowa - open

Imprezy sportowe

Baza noclegowa

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminne Centrum Oświaty

Szkoły

Ośrodki zdrowia

Biblioteka


ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA

PLAN KOMUNIKACJI DLA PROJEKTU Z ZAKRESU POPRAWY EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ W BUDYNKACH SZKOLNYCH NA TERENIE GMINY BODZECHÓW

Projekt pn. ''Zakup samochodu strażackiego i agregatu pompowego dla OSP Bodzechów w celu przeciwdziałania skutkom klęsk żywiołowych oraz usuwania ich skutków''
Projekt pn. ''Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Magonie Gminy Bodzechów oraz rozbudowa stacji uzdatniania wody dla ujęcia wody na działce 531/2 w miejscowości Maksymilianów''
Projekt pn. ''Termomodernizacja budynków pełni±cych ważne funkcje społeczne na terenie gminy Bodzechów''
Projekt pn. ''Zwiększenie dostępu do wysokiej jakości infrastruktury edukacyjnej na terenie gminy Bodzechów''

DZIENNIK USTAW

MONITOR POLSKI

DZIENNIK URZĘDOWY WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

INFORMACJA

www.sandomierz
.wku.wp.mil.pl

ROZKŁAD JAZDY:
MPK
Bajka
TRANSKatrina
PKS Ostrowiec ¦w.

mikroporady.pl





Muzeum Archeologiczne
i Rezerwat KRZEMIONKI

Sprawdź stan powietrza w Bodzechowie

PODAJ STAN WODOMIERZA

Urz±d Gminy Bodzechów, ul. Reja 10, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Telefon: (041) 265-38-38, (041) 265-27-45; Fax: (041) 265-54-40, (041) 265-10-38

Copyright Łukasz Chlebny