Prognozy Ostrowiec Świętokrzyski
Dzis jest 24-10-2020r.

KORONAWIRUS - COVID-19 - informacje

Nowe

Archiwalne

O gminie

Sołectwa i Sołtysi

Zapobieganie powstawania odpadów

Czystsze powietrze

Koła łowieckie

Informacje dla przedsiębiorców

Wybory ławników

Spis rolny 2020

Wybory Prezydenckie 2020

Program rodzina 500+

Skład Rady

Uchwały

Komisje

Regulamin organizacyjny

Dane teleadresowe

Godziny pracy i przyjęć interesantów

Władze Gminy

Ref. Obywatelsko Gospodarczy

Ref. Techniczno - Inwestycyjny

Ref. Finansowy

Ref. Gospodarki Komunalnej

Formularze i wnioski

PODATKI - formularze i wnioski

Harmonogram odbioru odpadów oraz punkt PSZOK - zgłoszenie nieodebranych odpadów

Deklaracja Dostępności


https://wybory.gov.pl



Program Rewitalizacji dla Gminy Bodzechów na lata 2016-2023

www.gopsbodzechow.pl

www.ugb.pl/jrp




www.bip.bodzechow. wrota-swietokrzyskie.pl

System informowania mieszkańców

Pracownia edukacyjna w szkole podstawowej – Czyste powietrze, woda, gleba oraz odnawialne źródła energi

Zadanie pn: Pracownia edukacji ekologiczno-przyrodniczej w szkole podstawowej w Gminie Bodzechów dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach , w wysokości 20 000 zł Trwałość zadania trzy lata tj. do maja 2020 roku

Nieodpłatna Pomoc Prawna

ELEKTRONICZNA
SKRZYNKA PODAWCZA

Licznik odwiedzin
13457



Terminarz rozgrywek Klasa A, gr. II

Ogoszenie sport_lzs
2009-11-05

Terminarz rozgrywek Klasa A, gr. II

Termin 1
Jandar Bodzechw 3 — 3 wit mielw Nd 23 SIE 15:00
MKS Zdrj Busko 2 — 1 Klimontowianka Klimontw Nd 23 SIE 15:00
Zryw Zbigniewice 5 — 0 Piast Stopnica Nd 23 SIE 15:00
ysica II Bodzentyn 3 — 1 Arka Paww Nd 23 SIE 15:00
Stal Kunw 2 — 1 Piast Osiek Nd 23 SIE 15:00
Grd Wilica 2 — 0 GKS winiary Nd 23 SIE 15:00
Kamienna Brody 1 — 0 Wisa Nowy Korczyn Nd 23 SIE 15:00

Termin 2
Piast Stopnica 1 — 3 Jandar Bodzechw Sb 29 SIE 14:00
wit mielw 5 — 2 Grd Wilica Sb 29 SIE 15:00
Wisa Nowy Korczyn 2 — 4 Klimontowianka Klimontw Nd 30 SIE 15:00
Kamienna Brody 3 — 1 Stal Kunw Nd 30 SIE 15:00
GKS winiary 0 — 1 ysica II Bodzentyn Nd 30 SIE 15:00
Arka Paww 0 — 3 MKS Zdrj Busko Nd 30 SIE 15:00
Piast Osiek 3 — 0 Zryw Zbigniewice Nd 30 SIE 17:00

Termin 3
Jandar Bodzechw 4 — 1 Piast Osiek Sb 5 WRZ 13:00
Zryw Zbigniewice 0 — 3 Kamienna Brody Nd 6 WRZ 15:00
ysica II Bodzentyn 1 — 1 wit mielw Nd 6 WRZ 15:00
Stal Kunw 7 — 1 Wisa Nowy Korczyn Nd 6 WRZ 15:00
Grd Wilica 5 — 0 Piast Stopnica Nd 6 WRZ 15:00
Klimontowianka Klimontw 2 — 0 Arka Paww Nd 6 WRZ 15:00
MKS Zdrj Busko 4 — 0 GKS winiary Nd 6 WRZ 15:00

Termin 4
GKS winiary 2 — 3 Klimontowianka Klimontw Nd 13 WRZ 15:00
Wisa Nowy Korczyn 1 — 0 Arka Paww Nd 13 WRZ 15:00
Piast Stopnica 4 — 0 ysica II Bodzentyn Nd 13 WRZ 15:00
Stal Kunw 2 — 0 Zryw Zbigniewice Nd 13 WRZ 15:00
wit mielw 3 — 1 MKS Zdrj Busko Nd 13 WRZ 15:00
Kamienna Brody 0 — 2 Jandar Bodzechw Nd 13 WRZ 15:00
Piast Osiek 2 — 2 Grd Wilica Nd 13 WRZ 16:00

Termin 5
Jandar Bodzechw 2 — 1 Stal Kunw Sb 19 WRZ 15:00
Grd Wilica 5 — 1 Kamienna Brody Nd 20 WRZ 15:00
Klimontowianka Klimontw 2 — 0 wit mielw Nd 20 WRZ 15:00
Zryw Zbigniewice 6 — 1 Wisa Nowy Korczyn Nd 20 WRZ 15:00
ysica II Bodzentyn 2 — 0 Piast Osiek Nd 20 WRZ 15:00
Arka Paww 5 — 1 GKS winiary Nd 20 WRZ 15:00
MKS Zdrj Busko 2 — 2 Piast Stopnica Nd 20 WRZ 16:30

Termin 6
wit mielw 2 — 1 Arka Paww Nd 27 WRZ 15:00
Kamienna Brody 0 — 1 ysica II Bodzentyn Nd 27 WRZ 15:00
Wisa Nowy Korczyn 4 — 1 GKS winiary Nd 27 WRZ 15:00
Stal Kunw 0 — 0 Grd Wilica Nd 27 WRZ 15:00
Piast Stopnica 1 — 2 Klimontowianka Klimontw Nd 27 WRZ 15:00
Zryw Zbigniewice 3 — 0 Jandar Bodzechw Nd 27 WRZ 15:00
Piast Osiek 2 — 0 MKS Zdrj Busko Nd 27 WRZ 16:00

Termin 7
Jandar Bodzechw 4 — 0 Wisa Nowy Korczyn Sb 3 PA 15:00
GKS winiary 0 — 1 wit mielw Nd 4 PA 15:00
MKS Zdrj Busko 4 — 2 Kamienna Brody Nd 4 PA 15:00
Klimontowianka Klimontw 1 — 1 Piast Osiek Nd 4 PA 15:00
Grd Wilica 0 — 2 Zryw Zbigniewice Nd 4 PA 15:00
Arka Paww 1 — 0 Piast Stopnica Nd 4 PA 15:00
ysica II Bodzentyn 1 — 0 Stal Kunw Nd 4 PA 15:00

Termin 8
Jandar Bodzechw 3 — 1 Grd Wilica Sb 10 PA 14:00
Piast Osiek 5 — 1 Arka Paww Nd 11 PA 14:00
Kamienna Brody 4 — 2 Klimontowianka Klimontw Nd 11 PA 14:00
Wisa Nowy Korczyn 2 — 2 wit mielw Nd 11 PA 14:00
Stal Kunw 3 — 1 MKS Zdrj Busko Nd 11 PA 14:00
Piast Stopnica 2 — 1 GKS winiary Nd 11 PA 14:00
Zryw Zbigniewice 7 — 2 ysica II Bodzentyn Nd 11 PA 14:00

Kolejka 9
Arka Paww 1 — 2 Kamienna Brody Nd 15 LIS 12:00
Grd Wilica 0 — 1 Wisa Nowy Korczyn Nd 15 LIS 12:00
Klimontowianka Klimontw 3 — 0 Stal Kunw Nd 15 LIS 12:00
wit mielw 3 — 1 Piast Stopnica Nd 15 LIS 12:00
MKS Zdrj Busko 1 — 4 Zryw Zbigniewice Nd 15 LIS 12:00
ysica II Bodzentyn 1 — 1 Jandar Bodzechw Nd 15 LIS 12:00
GKS winiary 2 — 0 Piast Osiek Nd 15 LIS 12:00

Termin 10
Jandar Bodzechw 0 — 0 MKS Zdrj Busko Sb 24 PA 13:00
Zryw Zbigniewice 4 — 2 Klimontowianka Klimontw Nd 25 PA 13:00
Piast Osiek 2 — 2 wit mielw Nd 25 PA 13:00
Kamienna Brody 2 — 0 GKS winiary Nd 25 PA 13:00
Grd Wilica 0 — 2 ysica II Bodzentyn Nd 25 PA 13:00
Stal Kunw 3 — 2 Arka Paww Nd 25 PA 13:00
Wisa Nowy Korczyn 2 — 3 Piast Stopnica Nd 25 PA 13:00

Termin 11
GKS winiary 3 — 3 Stal Kunw Sb 31 PA 13:00
MKS Zdrj Busko 4 — 0 Grd Wilica Sb 31 PA 13:00
wit mielw 1 — 1 Kamienna Brody Sb 31 PA 13:00
Klimontowianka Klimontw 3 — 0 Jandar Bodzechw Sb 31 PA 13:00
Piast Stopnica 1 — 1 Piast Osiek Sb 31 PA 13:00
Arka Paww 4 — 4 Zryw Zbigniewice Sb 31 PA 13:00
ysica II Bodzentyn 2 — 2 Wisa Nowy Korczyn Sb 31 PA 13:00

Kolejka 12
Jandar Bodzechw 5 — 1 Arka Paww Sb 7 LIS 12:00
Zryw Zbigniewice 1 — 1 GKS winiary Nd 8 LIS 12:00
ysica II Bodzentyn 3 — 1 MKS Zdrj Busko Nd 8 LIS 12:00
Stal Kunw 2 — 4 wit mielw Nd 8 LIS 12:00
Kamienna Brody 4 — 1 Piast Stopnica Nd 8 LIS 12:00
Grd Wilica 1 — 2 Klimontowianka Klimontw Nd 8 LIS 12:00
Wisa Nowy Korczyn 6 — 2 Piast Osiek Nd 8 LIS 12:00

Kolejka 13
wit mielw 4 — 0 Zryw Zbigniewice r 11 LIS 12:00
GKS winiary 1 — 2 Jandar Bodzechw r 11 LIS 12:00
Piast Osiek 1 — 3 Kamienna Brody r 11 LIS 12:00
Arka Paww 0 — 6 Grd Wilica r 11 LIS 12:00
Klimontowianka Klimontw 3 — 0 ysica II Bodzentyn r 11 LIS 12:00
Piast Stopnica 0 — 2 Stal Kunw r 11 LIS 12:00
MKS Zdrj Busko 2 — 0 Wisa Nowy Korczyn Nd 22 LIS 11:00

Kolejka 14
Piast Osiek 5 — 1 Stal Kunw Sb 3 KWI 11:00
Arka Paww 3 — 2 ysica II Bodzentyn Sb 3 KWI 11:00
Piast Stopnica 1 — 1 Zryw Zbigniewice Sb 3 KWI 11:00
Klimontowianka Klimontw 0 — 1 MKS Zdrj Busko Sb 3 KWI 11:00
wit mielw 0 — 3 Jandar Bodzechw Sb 3 KWI 11:00
GKS winiary 0 — 1 Grd Wilica Sb 3 KWI 11:00
Wisa Nowy Korczyn 2 — 0 Kamienna Brody Sb 3 KWI 11:00

Kolejka 15
Klimontowianka Klimontw — Wisa Nowy Korczyn r 21 KWI 17:00
Jandar Bodzechw — Piast Stopnica r 21 KWI 17:00
MKS Zdrj Busko — Arka Paww r 21 KWI 17:00
Zryw Zbigniewice — Piast Osiek r 21 KWI 17:00
Stal Kunw — Kamienna Brody r 21 KWI 17:00
Grd Wilica — wit mielw r 21 KWI 17:00
ysica II Bodzentyn — GKS winiary r 28 KWI 17:00

Kolejka 17
Jandar Bodzechw — Kamienna Brody Sb 24 KWI 15:00
MKS Zdrj Busko — wit mielw Nd 25 KWI 15:00
Zryw Zbigniewice — Stal Kunw Nd 25 KWI 15:00
ysica II Bodzentyn — Piast Stopnica Nd 25 KWI 15:00
Arka Paww — Wisa Nowy Korczyn Nd 25 KWI 15:00
Grd Wilica — Piast Osiek Nd 25 KWI 15:00
Klimontowianka Klimontw — GKS winiary Nd 25 KWI 15:00

Kolejka 18
Stal Kunw — Jandar Bodzechw Nd 2 MAJ 15:00
wit mielw — Klimontowianka Klimontw Nd 2 MAJ 15:00
Kamienna Brody — Grd Wilica Nd 2 MAJ 15:00
GKS winiary — Arka Paww Nd 2 MAJ 15:00
Piast Stopnica — MKS Zdrj Busko Nd 2 MAJ 15:00
Wisa Nowy Korczyn — Zryw Zbigniewice Nd 2 MAJ 15:00
Piast Osiek — ysica II Bodzentyn Nd 2 MAJ 16:00

Kolejka 16
Piast Stopnica — Grd Wilica r 5 MAJ 17:30
Wisa Nowy Korczyn — Stal Kunw r 5 MAJ 17:30
wit mielw — ysica II Bodzentyn r 5 MAJ 17:30
GKS winiary — MKS Zdrj Busko r 5 MAJ 17:30
Kamienna Brody — Zryw Zbigniewice r 5 MAJ 17:30
Arka Paww — Klimontowianka Klimontw r 5 MAJ 17:30
Piast Osiek — Jandar Bodzechw —

Kolejka 19
Jandar Bodzechw — Zryw Zbigniewice Sb 8 MAJ 15:00
Klimontowianka Klimontw — Piast Stopnica Nd 9 MAJ 15:00
Grd Wilica — Stal Kunw Nd 9 MAJ 15:00
GKS winiary — Wisa Nowy Korczyn Nd 9 MAJ 15:00
Arka Paww — wit mielw Nd 9 MAJ 15:00
MKS Zdrj Busko — Piast Osiek Nd 9 MAJ 15:00
ysica II Bodzentyn — Kamienna Brody Nd 9 MAJ 17:00

Kolejka 20
Kamienna Brody — MKS Zdrj Busko Nd 16 MAJ 15:00
wit mielw — GKS winiary Nd 16 MAJ 15:00
Stal Kunw — ysica II Bodzentyn Nd 16 MAJ 15:00
Zryw Zbigniewice — Grd Wilica Nd 16 MAJ 15:00
Piast Stopnica — Arka Paww Nd 16 MAJ 15:00
Wisa Nowy Korczyn — Jandar Bodzechw Nd 16 MAJ 15:00
Piast Osiek — Klimontowianka Klimontw Nd 16 MAJ 16:00

Kolejka 21
MKS Zdrj Busko — Stal Kunw Nd 23 MAJ 15:00
wit mielw — Wisa Nowy Korczyn Nd 23 MAJ 15:00
Klimontowianka Klimontw — Kamienna Brody Nd 23 MAJ 15:00
Grd Wilica — Jandar Bodzechw Nd 23 MAJ 15:00
Arka Paww — Piast Osiek Nd 23 MAJ 15:00
GKS winiary — Piast Stopnica Nd 23 MAJ 15:00
ysica II Bodzentyn — Zryw Zbigniewice Nd 23 MAJ 17:00

Kolejka 22
Jandar Bodzechw — ysica II Bodzentyn Sb 29 MAJ 15:00
Kamienna Brody — Arka Paww Nd 30 MAJ 15:00
Wisa Nowy Korczyn — Grd Wilica Nd 30 MAJ 15:00
Stal Kunw — Klimontowianka Klimontw Nd 30 MAJ 15:00
Zryw Zbigniewice — MKS Zdrj Busko Nd 30 MAJ 15:00
Piast Stopnica — wit mielw Nd 30 MAJ 15:00
Piast Osiek — GKS winiary Nd 30 MAJ 17:00

Kolejka 23
GKS winiary — Kamienna Brody Cz 3 CZE 15:00
ysica II Bodzentyn — Grd Wilica Cz 3 CZE 15:00
MKS Zdrj Busko — Jandar Bodzechw Cz 3 CZE 15:00
wit mielw — Piast Osiek Cz 3 CZE 15:00
Piast Stopnica — Wisa Nowy Korczyn Cz 3 CZE 15:00
Klimontowianka Klimontw — Zryw Zbigniewice Cz 3 CZE 15:00
Arka Paww — Stal Kunw Cz 3 CZE 15:00

Kolejka 24
Jandar Bodzechw — Klimontowianka Klimontw Sb 5 CZE 15:00
Zryw Zbigniewice — Arka Paww Nd 6 CZE 15:00
Grd Wilica — MKS Zdrj Busko Nd 6 CZE 15:00
Kamienna Brody — wit mielw Nd 6 CZE 15:00
Stal Kunw — GKS winiary Nd 6 CZE 15:00
Wisa Nowy Korczyn — ysica II Bodzentyn Nd 6 CZE 15:00
Piast Osiek — Piast Stopnica Nd 6 CZE 17:00

Kolejka 25
Arka Paww — Jandar Bodzechw Nd 13 CZE 15:00
Piast Osiek — Wisa Nowy Korczyn Nd 13 CZE 15:00
GKS winiary — Zryw Zbigniewice Nd 13 CZE 15:00
MKS Zdrj Busko — ysica II Bodzentyn Nd 13 CZE 15:00
wit mielw — Stal Kunw Nd 13 CZE 15:00
Piast Stopnica — Kamienna Brody Nd 13 CZE 15:00
Klimontowianka Klimontw — Grd Wilica Nd 13 CZE 15:00

Kolejka 26
ysica II Bodzentyn — Klimontowianka Klimontw Nd 20 CZE 13:30
Stal Kunw — Piast Stopnica Nd 20 CZE 15:00
Zryw Zbigniewice — wit mielw Nd 20 CZE 15:00
Wisa Nowy Korczyn — MKS Zdrj Busko Nd 20 CZE 15:00
Jandar Bodzechw — GKS winiary Nd 20 CZE 15:00
Grd Wilica — Arka Paww Nd 20 CZE 15:00
Kamienna Brody — Piast Osiek Nd 20 CZE 15:00






Projekt pn. ''Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w aglomeracji Ostrowiec Św. - etap III''

Szlaki turystyczne

Zabytki

Agroturystyka (baza noclegowa)

Koła Gospodyń Wiejskich

Imprezy kulturalne

Liga halowa - open

Imprezy sportowe

Baza noclegowa

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminne Centrum Oświaty

Szkoły

Ośrodki zdrowia

Biblioteka


ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA

PLAN KOMUNIKACJI DLA PROJEKTU Z ZAKRESU POPRAWY EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ W BUDYNKACH SZKOLNYCH NA TERENIE GMINY BODZECHÓW

Projekt pn. ''Zakup samochodu strażackiego i agregatu pompowego dla OSP Bodzechów w celu przeciwdziałania skutkom klęsk żywiołowych oraz usuwania ich skutków''
Projekt pn. ''Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Magonie Gminy Bodzechów oraz rozbudowa stacji uzdatniania wody dla ujęcia wody na działce 531/2 w miejscowości Maksymilianów''
Projekt pn. ''Termomodernizacja budynków pełni±cych ważne funkcje społeczne na terenie gminy Bodzechów''
Projekt pn. ''Zwiększenie dostępu do wysokiej jakości infrastruktury edukacyjnej na terenie gminy Bodzechów''

DZIENNIK USTAW

MONITOR POLSKI

DZIENNIK URZĘDOWY WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

INFORMACJA

www.sandomierz
.wku.wp.mil.pl

ROZKŁAD JAZDY:
MPK
Bajka
TRANSKatrina
PKS Ostrowiec ¦w.

mikroporady.pl





Muzeum Archeologiczne
i Rezerwat KRZEMIONKI

Sprawdź stan powietrza w Bodzechowie

PODAJ STAN WODOMIERZA

Urz±d Gminy Bodzechów, ul. Reja 10, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Telefon: (041) 265-38-38, (041) 265-27-45; Fax: (041) 265-54-40, (041) 265-10-38

Copyright Łukasz Chlebny